Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

6 października 2022    |    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
6 października 2022    
    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

julia antolak premier morawiecki odznaczenie

Pan Premier Mateusz Morawiecki gościł  w swojej kancelarii   Polską Reprezentację Szachową, która w ubiegłym roku wywalczyła brązowy medal  w pierwszej edycji internetowej olimpiady szachowej. Nasi kadrowicze grali wspaniale i dopiero w półfinale, po wyrównanej walce ulegli Hindusom.

Wśród osób, które odebrały swoje medale z rąk Premiera Morawieckiego była zawodniczka Gminnego Klubu Szachowego Solny Grzybowo – Julia Antolak, która jest aktualną reprezentantką szachowej kadry  Polski do lat 23.

Z powodu pandemii Jan-Krzysztof Duda, Mateusz Bartel, Grzegorz Gajewski, Szymon Gomularz, Igor Janik, Karina Cyfka, Julia Antolak, Alicja Śliwicka, Jolanta Zawadzka i Iweta Rajlich oraz trener Marcin Dziuba dopiero teraz  odebrali brązowe medale, które wywalczyli w sierpniu ubiegłego roku.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama