Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Hulk Gym Sarbia Marcin Kosut Mistrzem Polski!

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski federacji XPC w trójboju siłowym. W zawodach tych udział wziął reprezentujący Hulk Gym Sarbia Marcin Kosut, który wystartował w kat open do 90kg. Kolejny już start w tym roku okazał się być bardzo udanym. Marcin uzyskując łączny wynik 715kg zdobywa tytuł Mistrza Polski w tej kat wagowej ustanawiając przy okazji nowy rekord kraju w kat  do 90kg tej federacji, dodatkowo wynik ten pozwala na wygranie kat open senior oraz open overall całych zawodów . Drugiego dnia mistrzostw Marcin dorzuca wygraną w konkurencji singlowej przysiadów ze sztangą z wynikiem 270kg .Wynik ten pozwala również na wygranie kat open squat.

Gratulujemy !

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama