Light Snow

8 grudnia 2022
    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

strzelectwo kołobrzeg

Udało się przeprowadzić jeszcze przed dodatkowymi obostrzeniami Mistrzostwa Kołobrzegu w strzelaniu z broni pneumatycznej. W poniedziałek środę i piątek strzelano eliminacje i od razu w piątek wieczorem przeprowadzono finały. Zawody odbyły się w ramach obchodów 76. Rocznicy Walk o Kołobrzeg pod patronatem prezydenta miasta. Zgodnie z zasadami Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego przeprowadzono dwie konkurencje strzeleckie z pistoletu i karabinu.
Ostateczna lista czołowych zawodników.

PISTOLET
1.Stranc Henryk