Light Snow

2°C

Kołobrzeg

8 grudnia 2022    |    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
8 grudnia 2022    
    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

strzelectwo kołobrzeg

Udało się przeprowadzić jeszcze przed dodatkowymi obostrzeniami Mistrzostwa Kołobrzegu w strzelaniu z broni pneumatycznej. W poniedziałek środę i piątek strzelano eliminacje i od razu w piątek wieczorem przeprowadzono finały. Zawody odbyły się w ramach obchodów 76. Rocznicy Walk o Kołobrzeg pod patronatem prezydenta miasta. Zgodnie z zasadami Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego przeprowadzono dwie konkurencje strzeleckie z pistoletu i karabinu.
Ostateczna lista czołowych zawodników.

PISTOLET
1.Stranc Henryk
2.Borkowski Andrzej
3.Wolman Piotr
4.Szczepanek Wojciech
5.Kawałek Sebastian
6.Antos Gabriela

KARABIN
1.Winiszewska Aleksandra
2.Królikowski Maciej
3.Stranc Henryk
4.Kawałek Sebastian
5.Wolman Piotr
6.Niewęgłowski Jacek

strzelectwo kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama