Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, stołowy, karpiniukW sali gimnastycznej Gimnazjum nr 3 odbył się po raz II Turniej Tenisa Stołowego im. Sebastiana Karpiniuka. Prowadzenie: Andrzej Pyszora.


W turnieju, którego dobrym duchem ale i zawodnikiem jest właśnie Andrzej Pyszora, wzięło udział 56 zawodników. Sam Andrzej Pyszora bezkonkurencyjnie wygrał rozgrywki w kategorii mężczyzn powyżej 60 lat. Najmłodszą uczestniczką turnieju była Klara Lemieszek ze Szkoły Podstawowej nr 4. III miejsce w kategorii VIP zajął Jacek Woźniak. W nagrodę zwycięzcy otrzymali dyplomy i pamiątkowe puchary. Organizatorom zawodów gratulujemy wytrwałości, bo dzięki niej młodzież, ale nie tylko, miała okazję aktywnie spędzić niedzielne przedpołudnie, stają do sportowej rywalizacji.

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, stołowy, karpiniuk

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, stołowy, karpiniuk

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, stołowy, karpiniuk

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, stołowy, karpiniuk

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, tenis, stołowy, karpiniuk

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama