Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, Karate, KyokushinW Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego w Karate Kyokushin, który traktowany jest jako eliminacje do Mistrzostw Polski.


W zawodach brało udział blisko 180 zawodników z całego regionu, między innymi z Poznania, Zielonej Góry, Włocławka, Gorzowa Wielkopolskiego, Świnoujścia, Szczecinka, Trójmiasta, Sztumu, Koszalina, Złocieńca. Oczywiście nie mogło zabraknąć reprezentacji z Kołobrzegu. Zawodnicy sensei Pawła Falko spisali się znakomicie. Nick Hoekstra konkurencja kumite młodzik do 65k g drugie miejsce, Maciej Bartosiak kumite młodzik +70kg drugie miejsce, Mateusz Czopek kumite młodzik do 70kg drugie miejsce. Sensei Paweł Falko również reprezentował klub w konkurencjach kata i kumite. W kata polepszył swój wynik sprzed roku i uplasował się na pierwszym miejscu. W konkurencji kumite mężczyzn +75kg, wygrał pierwszą walkę przed czasem lecz w drugiej odniósł porażkę z utytułowanym zawodnikiem sensei Michałem Marcinkowskim z Gdyni, ostatecznie uplasował się na 6 pozycji. Zawodnicy są zadowoleni i głodni kolejnych startów już w kwietniu turniej w Szczecinie, a w maju Mistrzostwa Polski.

Na zdjęciu: od lewej sempai Maciej Bartosiak, sempai Nick Hoekstra, sensei Paweł Falko, sempai Mateusz Czopek.

Zapraszamy na stronę klubu: www.kyokushin-kolobrzeg.frix.pl

Paweł Falko

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, Karate, Kyokushin

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama