29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

strzelanie kołobrzeg

W miniony weekend strzelała kołobrzeska młodzież w międzynarodowych zawodach w Łebie. Dorian Maciejewski z karabinu pneumatycznego młodzików 40 strzałów zajął 3 miejsce w piątkowych zawodach Amicus Cup. Mikołaj Drewa strzelał w grupie juniorów. Juniorzy strzelają 60 strzałów do tarczy tak jak seniorzy. W piątek Mikołaj w Amicus Cup był 12, w sobotę w zawodach „Baltic Cup” z 8 miejsca wszedł do finału. Po 16 strzałach był na pozycji pierwszej. Pod presją utrzymania tego miejsca stracił koncentracje i zaczął gorzej strzelać ,tym samym uciekły mu cenne punkty w końcówce. Ostatecznie zajął i tak bardzo dobre 4 miejsce. Ustanowił swój rekord życiowy zdobywając 607,5 pkt. Zawody bardzo prestiżowe z kadrą Polski włącznie , tak więc cieszą dobre wyniki naszych zawodników w tak doborowej stawce.

strzelanie kołobrzeg