29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

taniec kołobrzeg

W dniach 11-13 października 2019 odbyły się w Płocku mistrzostwa świata WADF . To jedna z największych imprez tanecznych w tym roku w całej Polsce. W Orlen Arenie można było zobaczyć ponad 3,2 tys. zawodników, którzy zaprezentowali w sumie ok. 6 tysięcy pokazów.

Uczestnicy wystąpią w następujących kategoriach: jazz, modern, hip hop, dance, disco, artistic dance show i masters - ta ostatnia to tegoroczna nowość, bo pozwala zaprezentować się osobno tancerzom powyżej 35. roku życia.  Dla wszystkich zawodników to docelowa impreza, więc przygotowują się do niej przez okrągły rok, biorąc udział w mistrzostwach swojego kraju czy europejskim czempionacie.

Grupa Sygnetic reprezentująca Szkołę Tańca Top Toys -filia Kołobrzeg w składzie: Natasza Aściukiewicz, Laura Siedlich, Julia Pierzyna, Kaja Olejniczak, Izabela Waśków, Lena Urbaś, Kornelia Miąsek, zdobyła tytuł Wicemistrzyń Świata - II miejsce w kategorii Urban Street  Small Teams Mini Kids. Grupa dorosłych - Crash Crew (reprezentacja Top Toys Kołobrzeg) w składzie: Izabela Żaczek, Małgorzata Frączczak, Małgorzata Pakulska, Jacek Nazorek, Iwona Zasada, Izabela Skiba, Iwona Wójtowicz, Agnieszka Drążek, zdobyła tytuł Mistrzów Świata!  I miejsce w kategorii Urban Street  Masters Small Teams. Trenerami grupy są Małgorzata Nidzgorska i Kamil Kułak. Zajęcia odbywają się  w poniedziałki i czwartki w RCK przy ul. Solnej 1.

taniec kołobrzeg