Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, bieg, zaślubinPo raz 25, w związku z obchodami rocznicy walk o Kołobrzeg, w uzdrowiskowej części miasta odbył się Bieg Zaślubin. Uczestnicy - tradycyjnie nie zawiedli.


Bieg Zaślubin to jedna z najważniejszych tego rodzaju imprez na Pomorzu, ściśle związana z rocznicą walk o miasto i Zaślubin z Morzem. Z tej okazji władze miasta wraz z organizatorami złożyli kwaity pod pomnikiem Sanitariuszki. A potem kilkuset zawodników z całej Polski ruszyło w 15-kilometrowym wyścigu nadmorską częścią miasta. Organizatorem biegu jest stowarzyszenie "Bieg Zaślubin"

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, bieg, zaślubin

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, bieg, zaślubin

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, bieg, zaślubin

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, bieg, zaślubin

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, bieg, zaślubin

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama