Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, turniej, puchar, starostyW niedzielę w Hali Milenium odbył się Turniej 9-latków o Puchar Starosty. Było wiele emocji i dobrej zabawy. Kołobrzeg uplasował się na pudle, na III miejscu.


Niedzielne zmagania w kołobrzeskiej hali były niezwykle emocjonujące i dowodzą tego, że już od najmłodszych lat kształtowanie sportowych pasji ma jak największy sens. Podczas turnieju można było zobaczyć dobrą zespołową grę i wiele strzałów, których nie powstydziliby się najlepsi piłkarze. Ostatecznie, I miejsce zajęła Akademia Piłkarska ze Szczecinka, na drugiej pozycji uplasowała się Pogoń II Szczecin, a III miejsce wywalczyła sobie Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg.

Najlepszym bramkarzem turnieju był Gracja Lipnicki z Pogoni I Szczecin. Krystian Rybicki z Błękitnych Stargard to najlepszy zawodnik podczas turnieju. Tytuł najlepszego strzelca pozostał w Kołobrzegu: przypadł Filipowi Wieczorkowi.

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, turniej, puchar, starosty

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, turniej, puchar, starosty

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, turniej, puchar, starosty

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, turniej, puchar, starosty

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama