Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, memoriał, wierzbickiego, wędkarze, ParsętaPrzepiękna, niemal wiosenna pogoda, ściągnęła nad Parsętę zapalonych wędkarzy. Było dużo zabawy i moczenia kija. Najmłodszy wędkarz miał 9 lat.


Memoriał Wierzbickiego to tradycyjne święto wędkarskie, dla wielu wręcz święty obowiązek. Ale wiadomo, są pewne "obowiązki", do których podchodzi się z przyjemnością. Po raz 23 więc wędkarze przybyli nad Parsętę w Pustarach, korzystając również ze słonecznej pogody. Czas zawodów upłynął bardzo szybko. Zwycięzcą memoriału został Jerzy Gancarz z Mielna z ważącą niemal 1,5 kilograma zdobyczą. Kołobrzeżanin - Włodzimierz Wójcik, był trzeci. Dla zwycięzców były nagrody, które wręczył starosta Tomasz Tamborski i przewodniczący Rady Miasta Ryszard Szufel. Organizatorem zawodów było Miejskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kołobrzegu.

 

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, memoriał, wierzbickiego, wędkarze, Parsęta

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, memoriał, wierzbickiego, wędkarze, Parsęta

kołobrzeg, miastokolobrzeg.pl, memoriał, wierzbickiego, wędkarze, Parsęta

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama