Overcast Clouds

20°C

Kołobrzeg

19 maja 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Błyskawice, ulewa, karny - co to był za mecz? [video]Niestety, nie był to wybitny mecz, zwłaszcza w wykonaniu Kotwicy Kołobrzeg. W drugiej połowie odpadliśmy kondycyjnie i ostatecznie przegraliśmy 0:2.


Mecz był nieco nudny, z przerwami na jakieś akcje. Kotwica regularnie odbijała się od obrony GKS Bełchatów, z rzadka goszcząc w polu karnym przeciwnika. Brakowało nam dokładności, ale przede wszystkim, nie licząc Świechowskiego, odpadliśmy kondycyjnie. W drugiej połowie w ogóle mieliśmy kłopoty, żeby utrzymywać poziom prędkości. Wykorzystali to przeciwnicy. W 73 minucie bramkę dla GKS zdobył Aghwan Papikjan, a po ręce w polu karnym w wykonaniu zawodnika Kotwicy, przy huku burzy i w ogromnej ulewie, z karnego na 0:2 podwyższył Patryk Rachwał.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama