Overcast Clouds

20°C

Kołobrzeg

19 maja 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Piłkarze gotowi do walki [foto]Na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka odbyła się prezentacja drugoligowej Kotwicy Kołobrzeg. Jutro, nasza drużyna rozegra pierwszy mecz w tym sezonie przed własną publicznością.


Kotwica Kołobrzeg rozegrała pierwsze spotkanie na wyjeździe. W meczu z Wartą Poznań zremisowaliśmy 1:1. To dobry prognostyk. I jak mówił podczas dzisiejszej prezentacji Piotr Tworek, trener biało-niebieskich, budowa drużyny nie jest łatwą sprawą, a nasza pozycja musi wzrastać, ale nie zobaczymy tego od razu, na zawołanie. Kołobrzeska drużyna jest najmłodszą w całej drugiej lidze. W tym sezonie zobaczymy aż 15 młodych zawodników, ale czyż nie w sile młodych należy pokładać nadzieję?

A w tym sezonie, Kotwica Kołobrzeg wystąpi w następującym składzie:

Bramkarze:
Paweł Waśków
Robert Bąkała

Obrońcy:
18 Jakub Poznański (kapitan)
10 Tomasz Rydzak
23 Wiktor Witt
3 Błażej Chouwer
6 Mateusz Jagiełło
4 Remigiusz Szywacz
2 Filip Hrynkiewicz

Pomocnicy:
24 Dominik Bottcher
14 Kornel Sochań
8 Mateusz Świechowski
26 Arkadiusz Lewiński
15 Karol Żmijewski
7 Łukasz Kacprzycki
13 Maciej Horna
5 Maciej Załęcki
16 Michał Michurski
20 Oskar Paprzycki
22 Piotr Paprocki

Napastnicy:
Sebastian Bartlewski
11 Karol Zieliński
17 Hubert Laskowski
Piotr Giel

Sztab szkoleniowy:
Piotr Tworek - trener

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama