Few Clouds

27°C

Kołobrzeg

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022    
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Małecki bohgaterem, Kotwica wygrywa [video]Ciekawy mecz rozegrała dziś Kotwica Kołobrzeg ze Stal Stalowa Wola. Wygraliśmy i awansowaliśmy z 10 na 8 miejsce w tabeli II ligi.


Od samego początku graliśmy dobrą piłkę. Byliśmy konsekwentni, a i dopisywało nam szczęście. Akcję Kotwicy wykorzystał w 14 minucie Paweł Łysiak. Jednak groźnie było w 27 minucie. Po zagraniu ręką w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny dla Stali. Tomasz Płonka okazał się za słaby dla Wojciecha Małeckiego i Kotwica dalej prowadziła. W drugiej połowie goście zaczęli coraz częściej pojawiać się na naszej połowie, ale i Kotwica rozegrała kilka dynamicznych akcji, choć do ich wykończenia zabrakło szczęścia.

To był ostatni mecz w tym sezonie na naszym stadionie. Ostatnie spotkanie biało-niebiescy rozegrają w Częstochowie.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama