Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kotwica musi wygrywać (video)Kotwica Kołobrzeg bezbramkowo zremisowała z Radomiakiem Radom. Sytuacja w tabeli II ligi nie jest jednak taka oczywista i musimy walczyć o każdy punkt na stadionach.


Po ostatnim przegranym meczu, w spotkaniu przed własną publicznością Kotwica nie zachwyciła grą. Popełniano wiele błędów, zagrania zbyt często były niedokładne. To powodowało, że przy dobrej grze gości, zdobycie bramki było de facto niemożliwe. W pewnych momentach to drużyna z Radomia była bliższa pokonania naszego bramkarza. Podczas konferencji prasowej na podejście do strategii ze strony Kotwicy zwrócił uwagę trener Piotr Tworek. Ale skomentował również, że nie zgadza się z zarzutami medialnymi, że nasza drużyna gra agresywnie. Miał też uwagi do pracy sędziów.
Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama