29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Kotwica musi wygrywać (video)Kotwica Kołobrzeg bezbramkowo zremisowała z Radomiakiem Radom. Sytuacja w tabeli II ligi nie jest jednak taka oczywista i musimy walczyć o każdy punkt na stadionach.

Po ostatnim przegranym meczu, w spotkaniu przed własną publicznością Kotwica nie zachwyciła grą. Popełniano wiele błędów, zagrania zbyt często były niedokładne. To powodowało, że przy dobrej grze gości, zdobycie bramki było de facto niemożliwe. W pewnych momentach to drużyna z Radomia była bliższa pokonania naszego bramkarza. Podczas konferencji prasowej na podejście do strategii ze strony Kotwicy zwrócił uwagę trener Piotr Tworek. Ale skomentował również, że nie zgadza się z zarzutami medialnymi, że nasza drużyna gra agresywnie. Miał też uwagi do pracy sędziów.