19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

akademia,kotwica,kołobrzegAkademia Piłkarska Kotwica została mistrzem Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w kategorii Młodzików Starszych rocznik 2002 i młodsi.

W Karlinie odbył się Turniej Finałowy Młodzików Starszych Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, w którym udział wzięli zwycięzcy swoich grup rozgrywkowych:

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – zwycięzca gr I

7. Pionier 95 Borne Sulinowo
8. Hubertus Biały Bór
9. Jedność Tuczno

Mistrzem Młodzików Starszych KOZPN w sezonie 2014/15 został zespół AP Kotwica Kołobrzeg , który pokonał zespół Drawy Drawsko Pomorskie 6:0 oraz Sokoła Karlino 9:0. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Sokoła Karlino po zwycięstwie 1:0 nad zespołem Drawy Drawsko Pomorskie.
1. AP KOTWICA KOŁOBRZEG 6  15:0
2. MKS SOKÓŁ KARLINO 3  1:9
3. MKS DRAWA DRAWSKO 0  0:7

Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Mateusza Rutkowskiego z Drawy Drawsko Pomorskie. Królem Strzelców został Kacper Żmudź z AP Kotwica Kołobrzeg, a najlepszym zawodnikiem Filip Wieczorek również z AP Kotwica Kołobrzeg. Nagrodę Fair Play zdobył Jakub Jermołowicz z Sokoła Karlino.

W turnieju finałowym drużynę AP Kotwica reprezentowali:  Jakub Maj , Patryk Trzaskoma, Gracjan Szyszka, Bartosz Pałczak, Dominik Szczerba, Szymon Cybulski, Kacper Aleksiuk, Filip Wieczorek, Dominik Humeniuk, Kacper Żmudź, Maciej Jartym, Mateusz Wajszczyk, Szymon Waliszewski, Tomasz Budzelewski, Adrian Derbin.
Trener - Artur Tłoczek  / Kierownik zespołu – Marcin Aleksiuk .

W Finale Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg zagra z Akademią Piłkarską Pogoń Szczecin. Mecz odbędzie się w środę 24 czerwca o godzinie 16:00 na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.

akademia,kotwica,kołobrzeg