Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nie wiadomo, skąd się wziął. Jedna z hipotez mówi, że przypłynął nad morze Parsętą. Inna hipoteza jest bardziej brutalna: stracił dom w wyniku spadku poziomu wody w Ekoparku. O kim mowa? O bobrze, który zabłądził na kołobrzeskiej plaży. Tam znaleźli go ludzie i postanowili mu pomóc, bo chciał wejść do wody morskiej.


Bóbr zabłądził w okolicy latarni morskiej. Ten nietypowy turysta wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno mieszkańców, jak i turystów. Zwierzę wydawało się zdezorientowane. Towarzystwo ludzi wyraźnie mu nie odpowiadało. Zawiadomiona Straż Miejska pojawiła się na miejscu i na pomoc wezwała Michała Chojnackiego ze Schroniska dla Zwierząt. Bóbr został złapany i trafił do klatki. Ale na krótko, gdyż przewieziono do Ekoparku, gdzie został wypuszczony na wolność.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama