Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gościno, ślubW sobotę, w kościele w Karkowie sakramentalne tak powiedzieli sobie Magda i Krzysztof Galant. Przejazd do domu weselnego kosztował ich 80 flaszek.


Pan Krzysztof na co dzień pracuje w stopniu sierżanta w Posterunku Policji w Gościnie. Nic dziwnego, że podczas przysięgi towarzyszyli mu koledzy w mundurach, a także radiowozy (zgodę na to wydał komendant wojewódzki Policji). Najpiękniejszą bramę dla państwa młodych przygotował zespół "Podlotki", który zaśpiewał piosenki na część młodej pary. A im dłużej śpiewał... tym na stoliku lądowało więcej flaszek weselnych. Przy okazji, skrupulatnie zrewidowano pana młodego, a potem było wspólne zdjęcie i przejazd. Na rogatkach miasta, tradycyjnie ustawiła się... Straż Miejska.

Udało nam się ustalić, że państwo młodzi w drodze do domu weselnego do Grzybowa minęli 15 bram, a przejazd kosztował ich 80 flaszek. Ale jak mówi młoda para, potem będzie co wspominać. Przez najbliższe sto lat, czego panie Magdzie i Krzysztofowi życzymy.

Znając inwencję niektórych naszych czytelników, komentarze zostały wyłączone.

gościno, ślub

gościno, ślub

gościno, ślub

gościno, ślub

gościno, ślub

gościno, ślub

gościno, ślub

gościno, ślub

gościno, ślub

gościno, ślub

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama