Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gościno, pożarGdy strażacy z OSP Gościno wyruszyli na pomoc zalewanemu Kołobrzegowi, okazało się, że płonie budynek w Gościnie. Tam skierowano większość sił.


W budynku znajdowało się wiele przedmiotów, jak łóżka, kołdry, ale również opony samochodowe. Gdy to wszystko objął ogień, gaszenie było bardzo trudne, ze względu na toksyczne gazy. Walka z pożarem odbywała się przy wykorzystaniu aparatów chroniących drogi oddechowe. Pierwsi na miejscu byli strażacy z OSP Gościno. Dołączyli do nich strażacy z Kołobrzegu i Robunia. Nikomu nic się nie stało. Straty materialne nie są znane. Niektórzy mówią, że przed zauważeniem dymu widać było błysk i huk pioruna, ale czy uderzył on w budynek, tego nie wiadomo.

gościno, pożar

gościno, pożar

gościno, pożar

gościno, pożar

gościno, pożar

gościno, pożar

gościno, pożar

gościno, pożar

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama