Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dargocice, pomost, jezioro, kamienicaZakończyła się kolejna inwestycja na kąpielisku w Dargocicach. Na miejsce zlikwidowanego starego pomostu wykonano nowy. Teraz potrzeba tylko pogody.


Nie tak dawno pisaliśmy o rewitalizacji kąpieliska na Kamienicy. Wykonano odwodnienie terenu, urządzono kąpielisko, pojawiły się wieżyczki ratownicze i ratownicy. Rozebrano stary pomost, ale na nową inwestycję trzeba było trochę poczekać. Teraz pojawił się nowy pomost wraz z barierkami. Od 1 lipca do 31 sierpnia 2014 roku, codziennie od godz. 10.30 do 17.30 kąpielisko o długości 25 metrów jest strzeżone przez dwóch ratowników. Wstęp na teren plaży i kąpiel w jeziorze jest bezpłatna. Warto skorzystać, o ile tylko będzie pogoda.

 

dargocice, pomost, jezioro, kamienica

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama