Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno,koncerty,zabawaDobiegły końca Dni Gościna. Z tej okazji odbył się festyn "Ogórkowy Zawrót Głowy" i prezentacja zespołów ludowych. Okazyjnie pojawił się wójt Dygowa...


"Ogórkowy Zawrót Głowy" to tradycyjna imprez flagowa Gościna, związana z Dniami Gościna. W niedzielę na placu przy Domu Kultury ogórki były w każdej postaci. Ogórek był kołobrzeski - wiadomo kiszony z solanki, była mizeria, ogórek konserwowy, itd. Nie zabrakło konkursów sprawnościowych i kulinarnych, a przy tym świetnej zabawy przy muzyce granej i śpiewanej przez zespoły ludowe.

I na tym można by zakończyć relację, gdyby nie występ wójta Dygowa, który wystąpił razem z zespołem "Dygowianki", prezentując utwór "Koperek", w skeczu stwierdził, że do Gościna miał przyjechać Putin i nanieść embargo na ogórki - specjalnie na Dzień Ogórka. Jednak burmistrz Marian Sieradzki zatrzymał go na nowo budowanej obwodnicy i odprawił z kwitkiem. Jakby to powiedzieć, jak się Rosjanie dowiedzą, a dowiedzą się, bo czytają nasz portal (temat padłych dzików w Parsęcie...), to po takim występie Gościno ma przekiszone...

Fot. Maciej Hryb

 

informacje kołobrzeg, gościno,koncerty,zabawa

informacje kołobrzeg, gościno,koncerty,zabawa

informacje kołobrzeg, gościno,koncerty,zabawa

informacje kołobrzeg, gościno,koncerty,zabawa

informacje kołobrzeg, gościno,koncerty,zabawa

informacje kołobrzeg, gościno,koncerty,zabawa

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama