Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, śmieci,karkowo,gościno,strażDo dyżurnego Straży Miejskiej w Gościnie zgłoszono informację o podrzuceniu śmieci w miejscowości Karkowo. W ustaleniu sprawcy pomogły jego śmieci.


Po przybyciu na miejsce patrol przejrzał wyrzucone odpady komunalne, odnajdując kilka rzeczy mogących pomóc ustalić sprawcę czynu zabronionego. Dzięki pomocy mieszkańców, informacjom z firm usługowych i kilku godzinach analizy zebranych dowodów, została wytypowana jedna osoba, która ostatecznie przyznała się do wywiezienia worków i pozostawienia ich w pobliżu drogi. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym oraz zobowiązany do uprzątnięcia nieczystości. Pouczono go również o obowiązkach wynikających z Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Straż Miejska w Gościnie serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do ustalenia „śmieciarza”.

 

informacje kołobrzeg, śmieci,karkowo,gościno,straż

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama