Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, dance,freedom,gościnoCiekawa oprawa świetlna, pokaz laserów, porządna moc świetna muzyka. Gościński festiwal rozwija się z roku na rok, a tym razem obchodzono mały jubileusz.


Piąty Dance For Freedom już za nami. Impreza ta co roku uświetnia Dni Gościna. Tradycyjnie, na placu przy Domu Kultury przybyli fani muzyki dance i pochodnych. W tym roku dla gościńskiej publiczności zagrali m.in. takie gwiazdy jak: Tom Swoon, Marc van Linden, Fafaq, MC Jacob czy Trotex. Tradycyjnie także, przed północą odbył się pokaz laserów. Ci, którzy nie byli, mogą żałować - wstęp był wolny za okazaniem dowodu osobistego. Przygotowaliśmy jednak krótką videorelację oraz fotorelację Maćka Hryba. Fotogaleria Kacpra Pajora z tej imprezy jeszcze dziś około południa. 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama