Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, lipca,burza,upadekStrażacy interweniowali dziś w Pławęcinie. Burzowe porywy wiatru spowodowały uszkodzenie wiekowej lipy, która spadła na zabudowania gospodarcze.


Lipa była pomnikiem przyrody, który z relacji właścicieli posesji miał 310 cm średnicy. Drzewo runęło na budynki gospodarcze, w których znajdowały się króliki oraz pies. Na szczęście żadne zwierzę nie zginęło. Po przyjeździe na miejsce strażaków z Gościna, dojechał jeszcze podnośnik z Kołobrzegu. Strażacy zabezpieczyli miejsce wokół wiatrołomu oraz zredukowali gałęzie, które zagrażały mieszkańcom posesji.

Na szczęście to jedno z poważniejszych zdarzeń podczas dzisiejszej burzy. O wiele gorsza sytuacja ma miejsce w zachodniej części województwa, gdzie nastąpiły lokalne podtopienia i wyłączenia prądu.

informacje kołobrzeg, lipca,burza,upadek

informacje kołobrzeg, lipca,burza,upadek

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama