Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pobłocie,pożar,lasNie brakuje osób w naszym powiecie, które regularnie starają się spowodować pożar obszarów leśnych. Tym razem nieznany sprawca działał w Pobłociu Małym.


Sytuacja w lasach powiatu kołobrzeskiego jest trudna. Brakuje opadów, w konsekwencji czego jest tam sucho. Wykorzystują to różne osoby, próbując wywołać zagrożenie pożarowe. Tak jest na przykład w Pobłociu Małym, gdzie przy ścieżce rowerowej dochodzi do notorycznych prób podpalenia lasu. Przejeżdżający rowerzysta zaalarmował straż o pożarze. Na miejsce skierowano dwa średnie wozy z OSP Gościno i jeden z OSP Robuń. Na miejsce przyleciał także śmigłowiec gaśniczy Lasów Państwowych oraz dwa samochody Nadleśnictwa Gościno, które przeszukały las pod kątem potencjalnych zarzewi ognia.

 

informacje kołobrzeg, pobłocie,pożar,las

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama