Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pobłocie,wypadekW wyniku uderzenia o ciągnik, kierująca skodą odbiła się i uderzyła w drzewo na drodze Gościno-Karlino. Cztery osoby ranne trafiły do szpitali w Kołobrzegu i Białogardzie.


Kobieta jechała skodą na białogardzkich numerach rejestracyjnych z Gościna w kierunku Karlina. Na wysokości skrzyżowania z Pobłociem Małym, podczas manewru wyprzedzania otarła się całym prawym bokiem o duże koło ciągnika, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Na miejscu natychmiast pojawili się strażacy z OSP Gościno, OSP Robuń oraz strażacy z Kołobrzegu - łącznie 5 zastępów. Do szpitala trafiły 4 osoby: kierująca autem kobieta, starsza wiekiem pasażerka i dwoje dzieci. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku.

informacje kołobrzeg, pobłocie,wypadek

informacje kołobrzeg, pobłocie,wypadek

informacje kołobrzeg, pobłocie,wypadek

informacje kołobrzeg, pobłocie,wypadek

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama