Light rain

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

informacje kołobrzeg, pobłocie,wypadekW wyniku uderzenia o ciągnik, kierująca skodą odbiła się i uderzyła w drzewo na drodze Gościno-Karlino. Cztery osoby ranne trafiły do szpitali w Kołobrzegu i Białogardzie.

Kobieta jechała skodą na białogardzkich numerach rejestracyjnych z Gościna w kierunku Karlina. Na wysokości skrzyżowania z Pobłociem Małym, podczas manewru wyprzedzania otarła się całym prawym bokiem o duże koło ciągnika, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Na miejscu natychmiast pojawili się strażacy z OSP Gościno, OSP Robuń oraz strażacy z Kołobrzegu - łącznie 5 zastępów. Do szpitala trafiły 4 osoby: kierująca autem kobieta, starsza wiekiem pasażerka i dwoje dzieci. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku.

informacje kołobrzeg, pobłocie,wypadek