Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, jezioro,kamica,kąpieliskoUpłynęło tyle lat, ale doczekaliśmy się. Do końca sierpnia czynne będzie codziennie kąpielisko w Dargocicach. Będą tam również ratownicy.


Porozumienie pomiędzy powiatem kołobrzeskim, gminą Gościno a Lasami Państwowymi przynosi efekty. Z inicjatywy starosty Tomasza Tamborskiego i przy wkładzie pracy burmistrza Gościna Mariana Sieradzkiego, miłośnicy kąpieli w Jeziorze Kamica mogą otworzyć tam nowy rozdział. Choć wielu wątpiło, burmistrz Sieradzki pokazał, że jak się chce, to można wiele zdziałać.

W Dargocicach rozebrano stary pomost, wykonano odwodnienie terenu i jego urządzenie. Pojawiła się wieżyczka ratownicza i sprzęt pływający. Od 1 lipca do 31 sierpnia 2014 roku, codziennie od godz. 10.30 do 17.30 kąpielisko o długości 25 metrów jest strzeżone przez dwóch ratowników. Wstęp na teren plaży i kąpiel w jeziorze jest bezpłatna. Zapraszamy.

 

informacje kołobrzeg, jezioro,kamica,kąpielisko

informacje kołobrzeg, jezioro,kamica,kąpielisko

informacje kołobrzeg, jezioro,kamica,kąpielisko

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama