Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno,targowiskoBurmistrz Gościna informuje, że zostały zakończone prace budowlane przy realizacji projektu związanego z przebudową i rozbudową miejskiego targowiska.


Projekt „Przebudowa i rozbudowa targowiska stałego w miejscowości Gościno wraz z infrastrukturą techniczną oraz przebudowa drogi” dofinansowany w ramach działania „PODSTAWOWE USŁUGI DLA GOSPODARKI I LUDNOŚCI WIEJSKIEJ” objęty został Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

W wyniku realizacji inwestycji powstało w Gościnie nowoczesne targowisko utwardzone i oświetlone, z przyłączeniem do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej z halą sprzedaży podzieloną na boksy oraz z budynkiem socjalnym. Została także wyremontowana droga dojazdowa do targowiska, powstały miejsca parkingowe i nowe tereny zielone. Preferencyjny dostęp do targowiska mają rolnicy z produktami rolno-spożywczymi.  

TARGOWISKO JEST CZYNNE CODZIENNIE W DNI ROBOCZE OD GODZ. 7:30 DO GODZ. 15:30.
USTALA SIĘ DZIEŃ TARGOWY W KAŻDY CZWARTEK OD GODZ. 7:00 DO GODZ: 17:00

OTWARCIE TARGOWISKA NASTĄPI PO UZYSKANIU DECYZJI POZWOLENIA NA UŻYTKOWANIE. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PODMIOTY ZAINTERESOWANE DZIAŁALNOŚCIĄ TARGOWISKA ORAZ WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY.

 

informacje kołobrzeg, gościno,targowisko

informacje kołobrzeg, gościno,targowisko

informacje kołobrzeg, gościno,targowisko

informacje kołobrzeg, gościno,targowisko

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama