Light rain

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

informacje kołobrzeg, gościno,targowiskoBurmistrz Gościna informuje, że zostały zakończone prace budowlane przy realizacji projektu związanego z przebudową i rozbudową miejskiego targowiska.

Projekt „Przebudowa i rozbudowa targowiska stałego w miejscowości Gościno wraz z infrastrukturą techniczną oraz przebudowa drogi” dofinansowany w ramach działania „PODSTAWOWE USŁUGI DLA GOSPODARKI I LUDNOŚCI WIEJSKIEJ” objęty został Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

W wyniku realizacji inwestycji powstało w Gościnie nowoczesne targowisko utwardzone i oświetlone, z przyłączeniem do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej z halą sprzedaży podzieloną na boksy oraz z budynkiem socjalnym. Została także wyremontowana droga dojazdowa do targowiska, powstały miejsca parkingowe i nowe tereny zielone. Preferencyjny dostęp do targowiska mają rolnicy z produktami rolno-spożywczymi.

TARGOWISKO JEST CZYNNE CODZIENNIE W DNI ROBOCZE OD GODZ. 7:30 DO GODZ. 15:30.
USTALA SIĘ DZIEŃ TARGOWY W KAŻDY CZWARTEK OD GODZ. 7:00 DO GODZ: 17:00

OTWARCIE TARGOWISKA NASTĄPI PO UZYSKANIU DECYZJI POZWOLENIA NA UŻYTKOWANIE. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PODMIOTY ZAINTERESOWANE DZIAŁALNOŚCIĄ TARGOWISKA ORAZ WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY.

informacje kołobrzeg, gościno,targowisko