Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, strażacy,robuńNa boisku w Robuniu doszło do rywalizacji między strażakami z Gminy Gościno. To przedsmak tego, co czeka nas podczas zawodów na poziomie powiatu.


Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze to czas, w którym strażacy ochotnicy łączą swoją pracę z zabawą i rywalizują między sobą o awans na wyższe szczeble. Tak było i w Robuniu gdzie pomimo wysokiej temperatury strażacy z terenu Gminy Gościno dali z siebie wszystko. Łącznie zmierzyło się 7 drużyn w tym 4 drużyny seniorów z każdej jednostki oraz Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze: Dziewczęta Starsze z OSP Ramlewo oraz Chłopcy i Dziewczęta młodsze z OSP Gościno. Walka o I miejsce w kategorii seniorów była zacięta, tylko sekundy decydowały o końcowej klasyfikacji ostatecznie zwyciężyła drużyna z najmłodszej jednostki powiatu - OSP Ramlewo za nimi uplasowała się drużyna z Robunia Gościna i Wartkowa. W kategorii dziewcząt młodszych zwyciężyła drużyna OSP Gościno, podobnie było z chłopcami. Natomiast dziewczęta z Ramlewa zajęły także I miejsce.

 

informacje kołobrzeg, strażacy,robuń

informacje kołobrzeg, strażacy,robuń

informacje kołobrzeg, strażacy,robuń

informacje kołobrzeg, strażacy,robuń

informacje kołobrzeg, strażacy,robuń

informacje kołobrzeg, strażacy,robuń

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama