Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno,sesjaRadni Rady Miejskiej w Gościnie zebrali się dziś, aby zatwierdzić pomoc gminy dla pogorzelców z Pobłocia Małego. W wyniku pożaru, ludzie ponieśli ogromne straty.


Rada Miejska w Gościnie obradowała dziś w trybie nadzwyczajnym. Tematem przewodnim było wsparcie finansowe dla rodzin, które straciły dobytek w pożarze w Pobłociu 14 kwietnia (dowiedz się więcej: zobacz). Burmistrz Marian Sieradzki z radnymi wzięli pod uwagę fakt, iż pogorzelcom trzeba pomóc w zakupie najważniejszych materiałów budowlanych, m.in. poszycia dachu i stropów. Po dyskusji zdecydowano poświęcić na ten cel 50 tys. zł z budżetu gminy, po 25 tys. zł na rodzinę. Rada Miejska projekt uchwały przyjęła jednogłośnie.

 

informacje kołobrzeg, gościno,sesja

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama