Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, policja,gościno,morderstwoNa jednej z posesji w Gościnie, syn odnalazł ciało ojca. Nieoficjalnie wiemy, że miał kilof w brzuchu. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratury.


Około 60-letni mężczyzna, jak wszystko wskazuje, nie zmarł śmiercią naturalną. W miejscu, gdzie go znaleziono, według naszych źródeł było sporo krwi. W piątek, na jednej z posesji w Gościnie pojawił się prokurator i śledczy, zbierając dowody w sprawie. Wszystko wskazuje na to, że było to zabójstwo. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, mężczyzna leżał z kilofem w brzuchu. Z naszych informacji wynika, że policjanci są już na tropie osoby, która wcześniej z denatem spożywała alkohol i może coś wiedzieć o ostatnich chwilach mieszkańca Gościna. Sierżant sztabowy Tomasz Kwaśnik nie udziela informacji w tej sprawie, zasłaniając się dobrem prowadzonego postępowania.

informacje kołobrzeg, policja,gościno,morderstwo

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama