2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

informacje kołobrzeg, policja,gościno,morderstwoNa jednej z posesji w Gościnie, syn odnalazł ciało ojca. Nieoficjalnie wiemy, że miał kilof w brzuchu. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratury.

Około 60-letni mężczyzna, jak wszystko wskazuje, nie zmarł śmiercią naturalną. W miejscu, gdzie go znaleziono, według naszych źródeł było sporo krwi. W piątek, na jednej z posesji w Gościnie pojawił się prokurator i śledczy, zbierając dowody w sprawie. Wszystko wskazuje na to, że było to zabójstwo. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, mężczyzna leżał z kilofem w brzuchu. Z naszych informacji wynika, że policjanci są już na tropie osoby, która wcześniej z denatem spożywała alkohol i może coś wiedzieć o ostatnich chwilach mieszkańca Gościna. Sierżant sztabowy Tomasz Kwaśnik nie udziela informacji w tej sprawie, zasłaniając się dobrem prowadzonego postępowania.

informacje kołobrzeg, policja,gościno,morderstwo