Light rain

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

informacje kołobrzeg, trawy, pożarNie ma dnia, żeby strażacy nie musieli wyruszać na akcję gaszenia łąk i nieużytków. Sytuacja powtarza się co roku i nie ma na to żadnego rozwiązania.

W Kołobrzegu regularnie płoną trawy przy ulicy Artyleryjskiej. Strażacy z Dygowa walczą od kilkunastu dni z regularnymi podpaleniami w Jazach. Dziś znowu ktoś podpalił tam trawy. Po południu zaś, strażacy z Gościna gasili pożar rowu w Pobłociu Małym. Ktoś podłożył ogień w kilku miejscach. Niedaleko tego miejsca działania prowadzili strażacy z OSP Karlino.

informacje kołobrzeg, trawy, pożar