Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, obwodnicaPierwsza, gdzieniegdzie druga warstwa asfaltu, zaczęte ronda i pobocza. Taki obraz pozostawili po sobie drogowcy, którzy mieli wykończyć obwodnicę.


Ta sama firma miała odnowić nawierzchnie kilku ulic na terenie Kołobrzegu, pozostawiła po sobie jedynie frezowany asfalt. Jak wyjaśniał dziś prezydent Janusz Gromek podczas konferencji prasowej, coś z tym problemem trzeba zrobić, a nie jest to takie łatwe. Tymczasem portal "rynekinfrastruktury.pl" podał informacje, że Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie rozstrzygnął przetarg na dokończenie gościńskiej obwodnicy. Koszt inwestycji to ponad 7 milionów. Warto dodać, że to już trzeci wykonawca, który podejmie się działań przy budowie drogi. Miejmy nadzieję, że ją ukończy...

Fot. Maciej Hryb

 

informacje kołobrzeg, gościno, obwodnica

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama