Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, komin, sadza, pożar, robuńW Robuniu w gminie Gościno wybuchł wieczorem pożar w kominie jednego z budynków mieszkalnych. Na miejsce wezwano strażaków i podnośnik z Kołobrzegu.


Takich akcji można było się spodziewać. Rozpoczął się sezon grzewczy i z niektórymi kominami zaczynają się problemy. Akurat ten w Robuniu miał wszystkie wymagane prawem przeglądy, a pomimo to zapaliła się w nim prawdopodobnie sadza. Mieszkańcy wezwali na pomoc strażaków. Przybyli ochotnicy z Gościna i strażacy z Kołobrzegu, ale aby ugasić komin potrzebowali podnośnika, który dojechał po kilku chwilach.

Strażacy apelują do mieszkańców powiatu, aby pamiętali o przeglądzie kominów i wentylacji. Jest to obowiązek właścicieli nieruchomości. Niebezpieczne są zarówno pożary sadzy, ale także zatrucia tlenkiem węgla.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama