Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wypadek, mołtowoDo tragicznego wypadku doszło ok. godz. 23.30 w Mołtowie na drodze Gościno-Karlino. Z nieznanych przyczyn, ok, 40-letni mężczyzna uderzył w drzewo.


Wypadek zauważyli przejeżdżający tą drogą młodzi ludzie. Mężczyzna znajdował się w samochodzie, był nieprzytomny. Wezwali straż pożarną i pogotowie, jednocześnie przystąpili do czynności reanimacyjnych. Po przybyciu na miejsce strażaków, to oni zajęli się czynnościami reanimacyjnymi, jednocześnie ugasili tlącą się komorę silnika. Niestety, pomimo usilnych starań ratowników, nie udało się uratować życia 40-letniemu kierowcy.

Fot. Straż Pożarna Kołobrzeg

 

informacje kołobrzeg, wypadek, mołtowo

informacje kołobrzeg, wypadek, mołtowo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama