Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, plaża, dargocice, jezioro, zakaz kąpieliNiedawno wprowadzono i odwołano zakaz kąpieli w Grzybowie i w Dźwirzynie. A w Dargocicach kąpać nie tylko się nie można, ale można też za to zapłacić.


Burmistrz miasta Gościno wraz ze strażą miejską na stronie internetowej Urzędu Miejskiego informują, że w Jeziorze Kamienica obowiązuje całkowity zakaz kąpieli. Urzędnicy przypominają, że kąpiel w miejscu zabronionym jest nie tylko wykroczeniem opisanym w przepisach prawnych, ale coraz częstszą przyczyną śmierci w wakacje. Osoby, które zdecydują się na kąpiel, będą robiły to na własną odpowiedzialność, jednak może się to skończyć naganą lub grzywną w wysokości od 20 do 250 złotych. Gościno przejęło teren przylegający do jeziora w tym roku. Aktualnie trwają tam prace porządkowe, jednak do prawdziwego kąpieliska z zapleczem turystycznym oraz medycznym jeszcze długa droga.

Fot. archiwum

 

informacje kołobrzeg, plaża, dargocice, jezioro, zakaz kąpieli

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama