Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, kolarze, wyścigTrwa Ogólnopolski Wieloetapowy Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku. Kolarze ścigali się dziś w Gościnie, jutro powalczą o Puchar Prezydenta Kołobrzegu.


Dziś odbył się wyścig szosowy „O Puchar Burmistrza Miasta Gościno”. Kolarze startowali z ul. IV Dywizji Wojska Polskiego, potem kierowali się ul. Mickiewicza, Torową, Kolejową, przez Ząbrowo, Pustary, Świelubie, Mołtowo, Gościno, i ulicę IV Dywizji Wojska Polskiego.

Jutro odbędzie się wyścig uliczny „O Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg”. Start nastąpi o godz. 10.00 na ul. Walki Młodych. Trasa: ul. Walki Młodych, 18 Marca, Dworcowa, A. Krajowej, Sybiraków, Walki Młodych.

Fot. Maciej Hryb

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama