Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, zderzenie, wartkowo, sarnaDo groźnie wyglądającego wypadku doszło za Wartkowem w gminie Gościno. Na drogę wybiegła sarna. Uderzyła w nią mazda i wpadła na ciężarówkę.


Kierowca mazdy jechał od strony Kołobrzegu w kierunku skrzyżowania z drogą krajową nr 6. Kierowca scanii jechał do Kołobrzegu. W pewnym momencie na drodze pojawiła się sarna. Kierowca mazdy był bez szans - potrącił zwierzę i w wyniku utraty panowania nad pojazdem poleciał w kierunku ciężarówki. Kierowca scanii próbował zjechać na pobocze, ale niewiele to dało - doszło do zderzenia. Kierowca i pasażer mazdy zostali odwiezieni do kołobrzeskiego szpitala celem wykonania diagnostyki.

Fot. Maciej Hryb


reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama