Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

2 marca 2024    |    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław
2 marca 2024    
    Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, zawody, strażacy, ochotnicy22 czerwca na Stadionie Miejskim w Gościnie najlepsi z najlepszych strażaków-ochotników zmierzyli się w Powiatowych Zawodach Sportowo- Pożarniczych.


Siedem męskich i cztery damskie drużyny ze wszystkich gmin naszego powiatu zmierzyło się w Sztafecie Pożarniczej oraz Bojówce. Wśród drużyn damskich najlepsze okazały się ochotniczki z OSP Rusowo, które już od komendy wydanej przez ich dowódczynię pokazały, że nie ma z nimi żartów. W kategorii męskich drużyn pożarniczych pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Świecie Kołobrzeskie. Nagrodą za pierwsze miejsce była pompa szlamowa ufundowana przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu. Nagrody wręczył starosta Tomasz Tamborski. Jak co roku pogoda dopisała a zawody przebiegły w miłej i przyjemnej atmosferze.

Fot. Maciej Hryb

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama