Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, piosenka, gościnoW Gościnie odbył się po raz pierwszy. I trzeba powiedzieć, że był to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Przegląd przypadł do gustu i małym, i dużym słuchaczom.


Na pytanie burmistrza Gościna Mariana Sieradzkiego, czy mieszkańcy tą formą są zainteresowani, publiczność głośnym aplauzem odpowiedziała jednoznacznie i już dziś wiemy, że ten przegląd organizowany będzie cyklicznie. Wśród występujących największą ilość głosów publiczności zebrał Kacper Siejkowski z utworem „Dzień Zwycięstwa”, otrzymując wyróżnienie starosty kołobrzeskiego. Następne głosy publiczności przypadły „Nastolatkom” z SP Gościno i „Oddziałowi N”, które kolejno otrzymały wyróżnienia burmistrza Gościna oraz przewodniczącej Rady Miejskiej w Gościnie.

 

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama