Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wianki, dargociceFormalnie, Noc Kupały wypada z 23 na 24 czerwca, ale w gminie Gościno przesilenie letnie świętowano już w minioną sobotę. Wianki puszczano w Dargocicach.


Organizatorem imprezy było stowarzyszenie "Imejda". W sobotę po południu w Robuniu odbyły się warsztaty z wicia wianków, bo przecież inaczej nie byłoby czego puszczać na wodzie. Później, wieczorem odbył się wyjazd do Dargocic, nad Kamienicę. Tam odbyły się tańce, śpiewy, wystąpił zespół "Sen", było ognisko, pokaz ogniowy, a wreszcie na wodzie puszczono świętojańskie wianki. Zabawa trwała do świtu.

 

informacje kołobrzeg, wianki, dargocice

informacje kołobrzeg, wianki, dargocice

informacje kołobrzeg, wianki, dargocice

informacje kołobrzeg, wianki, dargocice

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama