Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, kradzież, policjaPolicjanci zatrzymali sprawców włamania do jednego ze sklepów w Gościnie. Łupem złodziei padło 30 butelek piwa oraz papierosy wartości 260 zł.


Kołobrzescy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali trzech sprawców, którzy tydzień temu w miejscowości Gościno włamali się do sklepu spożywczego. Młodzi mężczyźni dostali się do wewnątrz poprzez wyważenie drzwi łomem. Następnie dokonali kradzieży 30 butelek piwa oraz papierosów o łącznej wartości 260 złotych. W wyniku przeszukania w domu jednego z zatrzymanych, funkcjonariusze znaleźli skrzynkę do transportowania piwa, którą zabezpieczono do dalszych czynności procesowych. Wszyscy zatrzymani przyznali się do zarzucanych im czynów.

Za powyższe przestępstwo zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

 

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama