Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, obwodnica, budowaMieszkańcy Gościna stawiają już zakłady, czy drogowcy zdążą z oddaniem obwodnicy. Inwestycja, pomimo początkowego rozpędu, trochę przygasła, ale teraz...


Droga która będzie miała około trzech kilometrów będzie przebiegać po nasypie kolejki wąskotorowej na pierwszym rondzie połączy się z odcinkiem wzdłuż starej obwodnicy, a później polami wyjdzie około kilometra za granicą miasta. W tym tygodniu na znacznych odcinkach wylano już pierwszą warstwę asfaltu, a pracownicy pracują pełną parą od rana do wieczora. Codziennie zarys drogi staje się coraz bardziej widoczny. Jednak czy czas idzie w parze z jakością? O tym przekonamy się jeszcze w tym roku.

Maciej Hryb

 

informacje kołobrzeg, gościno, obwodnica, budowa

informacje kołobrzeg, gościno, obwodnica, budowa

informacje kołobrzeg, gościno, obwodnica, budowa

informacje kołobrzeg, gościno, obwodnica, budowa

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama