Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, szkoła, pokazRozbicie grupy terrorystów, odbicie porwanego ucznia oraz gaszenie pożaru szkoły - to wszystko w ciągu godziny. Niektórzy z tym pożarem - żałowali...


Na szczęście to tylko scenariusz pokazu umiejętności uczniów z ZSGŻ w Gościnie. Wszystkie te pokazy zostały zorganizowane dla gimnazjalistów, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły z powiatu kołobrzeskiego jak i spoza niego. Uczniowie klasy wojskowej zaprezentowali musztrę paradną, którą sami przygotowali oraz scenariusz walki z terrorystami. Nie zabrakło także pokazu uczniów klasy pożarniczej, którzy zaprezentowali rozwijanie linii gaśniczej na terenie szkoły. Oprócz prezentacji szkoły odbył się także konkurs piosenki profilaktycznej, brali w nim udział uczniowie, którzy samodzielnie skomponowali oraz wykonali swoje piosenki. Szkoła zaprasza do skorzystania ze swojej oferty wszystkich chętnych uczniów.

M. Hryb

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama