Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, pożarGłupota ludzka nie zna granic. Przekonali się o tym strażacy z OSP Gościno gdy otrzymali zgłoszenie o pożarze kontenera na śmieci za Domem Kultury w Gościnie.


Straż powiadomił pracownik Domu Kultury gdy zauważył ogień i sam podjął działania gaśnicze gaśnicami proszkowymi. Zużył ich aż trzy. Strażacy ochotnicy pojawili się po 3 minutach od zgłoszenia i przystąpili do dogaszania pozostałości po śmietniku wężem szybkiego natarcia. Na miejscu pojawiła się też Straż Miejska, która zbadała okoliczności zdarzenia. Kto wie, może komuś nie spodobała się ustawa śmieciowa...

MH

 

informacje kołobrzeg, gościno, pożar

informacje kołobrzeg, gościno, pożar

informacje kołobrzeg, gościno, pożar

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama