Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, taekewondo, gościno44 zawodników z czterech klubów wzięło udział w organizowanym po raz drugi "Dziecięcym Wielkanocnym Turnieju Taekwon-do ITF" w Gościnie.


Gospodarzem turnieju była Gościńska Szkoła Taekwon-do. W zawodach wzięło udział 44 zawodników z 4 klubów Pomorskiego Okręgu OOTKD ITF. Zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplomy. Zostały także wręczone statuetki dla najlepszej zawodniczki - Marty Hryb z Gościńskiej Szkoły TKD oraz najlepszego zawodnika Macieja Sadowskiego z Kołobrzeskiej Szkoły TKD. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Kolejne zawody w maju

II Dan Ireneusz Jasiński

informacje kołobrzeg, taekewondo, gościno

informacje kołobrzeg, taekewondo, gościno

informacje kołobrzeg, taekewondo, gościno

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama