Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje, kołobrzeg, gościno, morsy, morsjanie19 października, w Domu Kultury odbyło się spotkanie założycielskie Gościńskiego Klubu Morsów „Morsjanie”. Klubowicze będą kąpać się w Dargocicach.


Klub sportowy, który działać będzie w formie stowarzyszenia, jest organizacją ludzi propagujących idee aktywnego wypoczynku, całoroczne kąpiele, hartowanie ciała oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Już dziś zapraszamy na co tygodniowe kąpiele, ponieważ to doskonały czas, aby przygotować organizm na prawdziwe mrozy, wyczekiwane przez każdego morsa. Do Klubu przystąpić może każdy, wystarczy przełamać opory i skorzystać ze zdrowotnych aspektów morsowania, a przede wszystkim przekonać się, jak świetnie bawią się morsy podczas każdej kąpieli.

Morsy spotykają się w każdą niedzielę o godzinie 12:15 w Dargocicach. Dołącz do nich !!! Gościński Klub Morsów pragnie również podziękować wszystkim osobom, które pomogły przy tworzeniu klubu, a w szczególności: Annie Wieczorek, Marii Caban, Grażynie Ulikowskiej i Pawłowi Pawlakowi.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama