Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pożar, gościno, szkoła, ewakuacjaW piątek w Szkole Podstawowej w Gościnie w gabinecie lekarskim wybuchł pożar. Z powodu zadymienia, ewakuowano uczniów. Dwoje z nich zostało rannych.


Do pożaru przybyły wszystkie jednostki ochotników z terenu gminy Gościno. Ogień pojawił się w gabinecie lekarskim na pierwszym piętrze. Wystąpiło duże zadymienie. Szkoła została ewakuowana, a strażacy udzielili pomocy dwóm uczniom. Jeden z nich doznał złamania nogi, a drugi zatruł się toksycznym dymem. Wodę do gaszenia ognia pobrano z rzeki Gościnianki, z której do szkoły ułożono linię tłoczną.

To były tylko ćwiczenia, które dla strażaków ochotników na pewno były okazją do sprawdzenia sprzętu i umiejętności. Po akcji, odbyło się podsumowanie ćwiczeń, a następnie prezentacja sprzętu.

Fot. Maciej Hryb

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama