Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, puma, odcisk, łapaTajemnicza puma znowu była widziana. Tym razem zwierzę zostało dostrzeżone nad Parsętą. Na szczęście teraz pozostawiło odcisk swojej łapy...


Puma spod Gościna po naszej publikacji stała się sławna na całą Polskę (dowiedz się więcej: przeczytaj). Czas antenowy poświęcono tajemniczemu zwierzęciu w najważniejszych mediach. Jako pierwsi prezentujemy odcisk łapy pumy. Zdjęcie zostało zrobione przez Parsętą w okolicy Ząbrowa. Pumę do tego czasu widziały kolejne osoby. Tym razem być może będzie można odpowiedzieć, co to za gatunek grasuje w podgościńskich lasach. Jak powiedział nam Marian Sieradzki, burmistrz Gościna, szczerze na to liczy, gdyż zaniepokojenie w gminie jest spore.

W sprawie tajemniczej pumy zebrał się również specjalny sztab w Starostwie Powiatowym. Chodzi o wypracowanie określonej procedury na wypadek, gdyby zwierzę kogoś zaatakowało, albo udało się je złapać. Jak na razie wiadomo, nie ma zgody na polowanie na pumę, bo takowa musi być wydana przez Ministerstwo Środowiska.

 

informacje kołobrzeg, puma, odcisk, łapa

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama