Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wartkowo, wypadek, ranniPo godzinie 20.00 w piątek, kierowca toyoty uderzył w nieprawidłowo oznakowaną przyczepę z sianem. Cztery osoby są ranne, w tym dwoje dzieci.


Rodzina wracała do domu. Toyota na koszalińskich numerach rejestracyjnych kierowała się do Sławoborza. Za Wartkowem, pojazd napotkał na niewidoczną w ciemnościach przeszkodę. To ładowarka ciągnęła dwa wozy sprasowanej słomy. Niestety, kierowca pojazdu osobowego nie uniknął zderzenia. W konsekwencji toyota obróciła się na drodze, przekoziołkowała i wylądowała w rowie.

Na miejscu pojawili się jako pierwsi strażacy z OSP Gościno. Natychmiast rozpoczęli uwalnianie zakleszczonej kobiety, w czym pomagali im przybyli koledzy z PSP z Kołobrzegu. Przyjechały również trzy ambulanse. Najciężej ranna została 33-letnia kobieta. Jej stan określony został wstępnie jako bardzo ciężki. Do szpitala trafił także kierowca samochodu i dwójka dzieci: 6-latek i niemowlę.

Droga Gościno-Sławoborze była nieprzejezdna przez kilkadziesiąt minut.Fot. Maciej Hryb, Robert Dziemba

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama