Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, tir, wypadek, skrzyżowanieDo ciężkiego wypadku doszło w godzinach rannych na skrzyżowaniu z drogą nr 6 za Gościnem. Kierowca busa walczy o życie. W jego auto wjechała m.in. cysterna.


Na miejscu zdarzenia nadal jest nasz fotoreporter. Kierowca busa jechał od strony Koszalina. Od strony Kołobrzegu jechał kierujący skodą mieszkaniec Krakowa. Ustawiał nawigację i nie zauważył skrzyżowania z drogą krajową nr 6. Wjechał na nie z impetem. Pech chciał, że od strony Koszalina jechał pocztowiec. Doszło do zderzenia, w wyniku którego bus przewrócił się na bok. Tymczasem od strony Rymania jechała ciężarówka. - To było szczęście w nieszczęściu, bo właśnie skręcałem w kierunku Kołobrzegu, dlatego zwolniłem. Ma 27 ton samego paliwa, nie byłoby mowy o żadnym hamowaniu - mówił na gorąco kierowca.

Ciężarówka uderzyła w pocztobus, poważnie go uszkadzając. Kierowca busa w ciężkim stanie trafił w stanie krytycznym do szpitala w Szczecinie, gdzie przetransportował go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Fot. Straż Pożarna Kołobrzeg, Przemysław Gryń

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama